Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na první nákup.

Baby Boomer nehty: co to je a jak toho dosáhnout

Technika Baby Boomer MUSA

Baby Boomer nehty: co to je a jak toho dosáhnout

Trendy gelových nail artů míří na barevné nehty převážně v pastelových tónech, mezi nejžádanější techniky patří Baby Boomer. Co to je? Baby Boomer je nail art s degradovaným efektem. Pro získání odstínu se používá růžový základ s druhou barvou, která může být bílá nebo barevná. Technika Baby boomer je ideálním výběrem pro ty, kteří chtějí manikúru, která nezůstane bez povšimnutí.

 

Baby Boomer Nehty

 

Baby boomer nail art: co to je a jak to udělat 

Efekt Baby Boomer lze vytvořit na jakémkoli typu tvaru nehtů. Stejně jako u všech typů nail artů, je před provedením kroků nezbytných k jeho vytvoření důležité začít z dokonalé manikúry a přípravy nehtové ploténky a následným vytvořením stínového efektu.

 

 

 

Postup vytvoření efektu Baby Boomer akrygelem

 1. Po provedení dokonalé manikúry je důležité opilovat nehtovou ploténku pilníkem 150/240.
 2. Následně musí být z nehtové ploténky odstraněny zbytky prachu a lipidů pomocí One Solution 3 in 1.
 3. Dehydratujte nehet přípravkem Nail Prep a naneste vrstvu Primeru s obsahem kyselin nebo Ultra Bond bez obsahu kyselin.
 4. Naneste Smart Base a po vytvrzení v LED / UV lampě pokračujte v nasazování nehtových forem.
 5. Nyní, když je základ nehtu hotový, můžeme pokračovat s aplikací Akrygelu, ale než přistoupíme k tomuto kroku, nalijeme trochu roztoku na akrygel do malé skleničky, toto řešení nám usnadňi modelování akrygelu co nejlépe.
 6. Pomocí špachtle na štětci Double Oval 8 naberte malé množství akrygelu v bílé barvě, vytvarujte produkt a prodloužení podle tvaru nehtu, ujistěte se, že materiál je dobře zředěný na nehtu, aby získat velmi přirozený gradient. V této fázi je nutné být extrémně opatrným a nevyvíjet příliš velký tlak, abyste se vyhnuli riziku posunutí nehtové formy. Poté vytvrzujte v LED lampě (48W) po dobu 90 sekund.
 7. Chcete-li vytvořit růžový odstín, musíte mít kamuflážní gel nebo alternativně akrylový gel. Odebere se malé množství produktu a aplikuje se na nehet, přičemž se rovnoměrně vytvaruje jak v oblasti kůžičky, tak ve zbytku nehtu. Poté se polymeruje v lampě při respektování doby polymerace vybraného materiálu. V tomto okamžiku můžete odstranit formu na nehty a poté odmastit povrch nehtu pomocí One Solution 3 v 1.
 8. V případě potřeby zapilujte formu nehtů pilníkem 150/240. Odstraňte přebytečný prášek a utěsněte pomocí Ideal Top Pinky, tímto krokem bude barva Baby Boomer homogenní. Doba vytvrzování v LED lampě (48W) 90 sekund.

 

Baby Boomer Nail Art

 

Gradientní nail art: krátké nebo dlouhé nehty? 

Detail, který není radno podcenit, pro získání požadovaného efektu, je délka nehtů. Je jasné, že je relativní a liší se v závislosti na osobním vkusu, ale pro dosažení příjemného a vyváženého efektu je ideální provádět Baby Boomer na středně dlouhých nehtech.

 

 

 

Baby boomer nehty: jaké produkty koupit 

Pro vytvoření dokonalé nehtové techniky Baby Boomer je nezbytné mít následující produkty:

 • K vytvoření Baby Boomer efektu můžete použít Akrygel v bílé barvě v kombinaci se stavebním gelem nebo aktygelem v růžovém odstínu.
 • K vytvoření odstínu na struktuře Kamuflážního gelu použijte houbičky na nail art Air Puffing s  Stamping + Paint Cream Gel.
 • Chcete-li vytvořit efekt Baby Boomer pomocí semipermanentního gel laku na nehty, naneste barvu s přírodními tóny a bílou barvu, promíchejte obě barvy štětcem Ombre.
 • Ideálním výběrem stane závěrečný gel lak Top Pinky pro dodání výsledného jednotného efektu.
 • Mezi doplňky nemůže chybět LED lampa, pilník 150/240 a štětec na gel.
 • Nebo si kupte startovací sadu, která obsahuje všechny potřebné materiály a nástroje pro tvorbu nehtů ve stylu Baby Boomer.