Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na první nákup.

Barevné gel laky HEMA free od značky Kinetics – vysoká kvalita za skvělou cenu

Barevné gel laky HEMA free od značky Kinetics - vysoká kvalita za skvělou cenu

Barevné gel laky HEMA free od značky Kinetics – vysoká kvalita za skvělou cenu

Barvy byly vždy vášní společnosti Kinetics. Na procesu tvorby se podílí většina týmu Kinetics – od tvůrců trendů až po chemika barev v laboratoři. Všechny barevné gel laky neobsahují HEMA, což snižuje riziko podráždění pokožky Vašich klientů.

Proč SHIELD bárevné gel laky?

Vysoce pigmentované barvy s nosností až 28 dní.

Až 100% krytí ve 2 vrstvách

Až 100% krytí ve 2 vrstvách

100 % nehtových techniků, kteří testovali barevné gel laky Kinetics, uznalo krytí jako vynikající nebo splňuje očekávání.

 

Aplikace bez pruhů

Aplikace bez pruhů

Každá z barev prochází laboratorními testy, aby se vyloučila možnost výskytu větších pruhů během manikúry.

 

Rubber and Hard

Speciální 3D štětec

Štětec má perfektní zaoblený tvar a krátké štětiny pro lepší odraz, zajišťuje bezproblémové pokrytí od rohu k rohu.

 

Kinetics Shield ColorVýhody Kinetics SHIELD Color:

  • Bez obsahu HEMA

Všechny barvy SHIELD neobsahují HEMA, což snižuje riziko svědění, loupání a zarudnutí na pokožce zákazníka i nehtového technika.

  • Cena za službu

Množství služeb na lahvičku závisí na aplikační technice, zda se jedná o jednovrstvou nebo dvouvrstvou aplikaci, a také na velikosti nehtů zákazníka. Průměrný počet služeb na láhev SHIELD Colours je 35.

  • Bez rozpouštědel

Bezrozpouštědlové gel laky, jak již název napovídá, nejsou založeny na rozpouštědlech. Barvy jsou sytější, nemají problémy s vypadáváním pigmentu, barva časem nezhoustne a zachovává si stejnou konzistenci po celý svůj životní cyklus.

  • Trandy barvy

Výběr barvy je založen na dvou pilířích – znalosti trhu a módních trendů. Barevní chemici Kinetics, následovaní světovými módními trendy, vytváří kolem 200 barevných vzorků, aby odpovídaly směru příští sezóny. Věnují pozornost tomu nejmenšímu detailu každé barvy, aby vytvořili vynikající výsledek. Použitím správné směsi pigmentů mohou barevní chemici vytvořit jakoukoli barvu z řady gel laků. Aby dosáhli nejlepšího výsledku, mohou odmítnout 10 nebo více barevných shod, abychom našli jednu perfektní barvu.

  • Bez pruhů

Existují dva důvody, proč se pruhy objevují.
Za prvé, během aplikace se mohou objevit pruhy, pokud gel lak není dostatečně pigmentovaný nebo jsou pigmenty zvoleny nesprávně a nejsou kompatibilní s barvou. V tomto případě musí být vzorec přepracován pomocí různých typů pigmentů nebo přidáním více pigmentů, aby byla barva intenzivnější.
Za druhé, během aplikace se mohou objevit pruhy, pokud nehtová ploténka není správně připravena a povrch nehtu není hladký a není rovný. V tomto případě byste měli pečlivě postupovat podle pokynů krok za krokem a připravit nehtovou ploténku na správnou aplikaci barvy.
Kinetics provádí testy barev před uvedením na trh, aby zjistil, zda pruhování může být problémem, a v případě potřeby provádí vylepšení, aby se tomu zabránilo.

Kinetics Laboratoř

Zobrazit všechny gel laky SHIELD