Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na první nákup.

Dual Form Nail System – Duální Šablony : nová metoda prodlužování nehtů

Dual Form Nail System - Duální Šablony : nová metoda prodlužování nehtů

Dual Form Nail System – Duální Šablony : nová metoda prodlužování nehtů

Duální Šablony na nehty – Dual Form Nail System, nová metoda pro prodlužování nehtů, která vám umožní získat dokonalý tvar C bez dlouhého procesu pilování. Ale co to je, jak se provádí a které produkty by se měly používat? Pojďme se na to podívat!

 

Prodlužování nehtů s duálními formami: co to je a jak to funguje

Dual FormTato metoda s Dual Form je technika rekonstrukce nehtu, která se provádí vytvořením struktury pomocí Akrygelu uvnitř speciální formy, nazývané Dual Form, Display Form nebo Duální forma, dostupné v různých velikostech, které je třeba pečlivě vybrat před začátkem práci.

Jakmile je struktura vytvořena, musí být pevně umístěna na nehet a projít polymeraci v UV/LED lampě, ale ne úplně, protože forma musí být odstraněna jemně. Budete tak mít prodloužený nehet s dokonalou C křivkou, což výrazně zkrátí čas věnovaný na pilování. Ve skutečnosti je potřeba pouze opilovat volný okraj, aby měl správný tvar a pilník nebo frézu budete potřebovat pouze na případné drobné úpravy struktury. Na konci tohoto procesu je také možné udělat nail art, francouzskou manikúru, aplikovat třpytky nebo jiné zdobení.

Dual Form System je užitečný, protože tyto speciální tipy jsou opakovaně použitelné, takže je není potřeba kupovat znovu a znovu. Tímto způsobem ušetříte čas i peníze!

Jak již bylo zmíněno v tomto článku, tato technika (kterou nazýváme So Easy) je zvláště vhodná pro Akrygel. Lze jej však použít i s UV gelem, tedy duálními formami s gelem (doby polymerace se samozřejmě liší v závislosti na použitém materiálu).

 

MUSA Duální Formy a technika So Easy

Dual Forms Musa

Duální formy MUSA se nazývají Display Forms a metoda Dual Form Nail System společnosti MUSA se nazývá technika So Easy. Díky vysoce výkonné a inovativní technice So Easy Niny Uspěhové, která zahrnuje použití duálních forem, můžete ve svém salonu nabídnout profesionální a vysoce kvalitní manikúru.

Jak název napovídá, tato technika je tak snadná! Řada So Easy od MUSA má širokou škálu různých forem, z nichž každá se používá k vytvoření určitého tvaru nehtu. Máte-li například klienty, kteří si přejí nehty ve tvaru mandle, Duální Šablony číslo 01 je to pravé pro vás. Pokud však klientka chce konkrétnější tvar, jako je ruská mandle, ideální jsou číslo 06. Prvním krokem při používání řady So ​​Easy ve vašem salonu je tedy vybrat si šablonu vhodnou pro potřeby klientů.

Práci pak usnadňuje So Easy Quick Dry LED UV Lamp, speciálně vytvořená pro tento typ techniky, která zaručuje ještě lepší výsledky.

 

Jak vybrat Duální formy? Pojďme se podívat na rozdíly mezi různými formami MUSA Display Forms: 

Display Form 01 pro oválné, mandlové a hranaté tvary.

Display Form 02 pro krátké hranaté tvary s balančním bodem a balerina.

Display Form 03 pro nehty hranaté, oválné a salonního mandlového tvaru.

Display Form 04 pro hranaté, oválné a mandlové tvary.

Display Form 05 pro hranaté a ve tvaru trubky (pipe).

Display Form 06 pro tvar ruské mandle, mandle a moderní salonní mandle.

Display Form 07 pro tvary ruské mandle, trubkové (pipe), hranaté a mandlové.

Display Form 08 pro marilyn, moderní mandlové a gotické mandlové tvary.

Display Form 09 pro mandlové, hranaté , ruské mandle, trubkové (pipe) a extrémní tvary.

Display Form 10 pro nehty s tvarem marilyn, moderní mandle, gotické mandle a extrémní tvary.

Display Form 11 pro oválné, salonní mandlové, hranaté a extrémní tvary.

Display Form 12 pro hranaté a mandlové tvary.