Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na první nákup.

Musa PIGMENTIX ® Nová řada gel laků složený ze 100% gelu

Musa Pigmentix

Musa PIGMENTIX ® Nová řada gel laků složený ze 100% gelu

PIGMENTIX ® je bohatý, intenzivní a extrémně pigmentovaný gel lak složený ze 100% gelové formule, tyto vlastnosti zaručují rovnoměrnou a hustou aplikaci po jednom tahu, zajišťující sytou a dlouhotrvající barvu po dobu až 4 týdnů. Jeho tenká, krémová a samonivelační textura nezanechává žádné šmouhy a okamžitě vyrovnává povrch nehtu, navíc díky exkluzivnímu složení má příjemnou vůni. Dokonale zpracovaný štětec s kompaktními štětinami a plochým tvarem je navržen tak, aby poskytoval pohodlné nanášení barvy a plynulou aplikaci, což zajišťuje profesionální výsledky a snadné, přesné lakování v těch nejobtížnějších oblastech.

MUSA Sada gel laků - THE NEW MUSE

 

KOLEKCE
Volba barev v kolekcích PIGMENTIX je výsledkem pečlivého zkoumání trendů inspirovaných především světem módy. Ale nejen to, spočívá i ve schopnosti interpretovat trendy doby, ve které žijeme, s vlivy, které mohou pocházet ze světa zábavy, umění a všech oblastí designu. Tento výzkum tak dává život kolekcím, každá z nich je složena z palety 5 barev, které lze vzájemně perfektně kombinovat, aby se usnadnil výběr správných a harmonických kombinací.

 

 

Pigmentix - Musa - 100 gelové složení

OBAL
Zvláštní pozornost se věnuje grafické stránce a balení, a to jak z estetického, tak i funkčního hlediska.Obaly kolekcí PIGMENTIX ® jsou určeny pro více použití, jsou velmi užitečné nejen pro správné skladování produktu, ale také pro vystavení a udržování pořádku barev. Dá se postavit na polici nebo do šuplíku, každopádně díky umístění barevného štítku bude odstín vždy dobře viditelný jak při pohledu shora, tak zepředu.
Design s jednoduchými a elegantními liniemi, neutrální a čistou grafikou dělá z tohoto obalu nejen nádobu, ale designový předmět, který se hodí ke každému typu nábytku a interiéru.

 

 

 

Koupit gel laky a sady Musa PIGMENTIX:

Celá kolekce gel laků PIGMENTICS od značky MUSA.