Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na první nákup.

Naše čtvrtá účast na výstavě ForBeauty: Nové výzvy, nové příležitosti

Pozvánka na Veletrh ForBeauty 2024

Naše čtvrtá účast na výstavě ForBeauty: Nové výzvy, nové příležitosti

Netrpělivě očekávaná událost, nastal čas, kdy jsme opět připraveni prezentovat naše produkty a novinky na jedné z nejočekávanějších výstav roku ForBeauty jaro 2024. Ano, je to tak! S potěšením oznamujeme, že letos jsme na výstavě již počtvrté a každým rokem se pro nás stává stále vzrušující a inspirativní událostí.

Naše účast na této akci nejen potvrzuje naši oddanost našemu řemeslu a našim klientům, ale také odráží náš pokračující rychlý vývoj.

Během posledních let jsme byli svědky toho, jak naše společnost roste, rozvíjí se a uspěje, a pokaždé na výstavě máme příležitost sdílet tuto inspirativní cestu s našimi partnery a klienty.

Loni jsme se poprvé zúčastnili soutěže na nehty NailCup a jsme hrdí, že naši soutěžící obsadili ve svých kategoriích první a druhé místo. Byl to pro nás ohromující úspěch a potvrzení naší odborné způsobilosti a talentu v oblasti nehtového designu. A letos jsme opět připraveni přijmout výzvu a znovu vstoupit do boje o vítězství. Náš tým specialistů a expertů je připraven předvést svou úroveň dovedností a kreativity a také sdílet své jedinečné nápady a techniky s kolegy a diváky.

For Beauty Jaro 2023 3 For Beauty Jaro 2023 6


V letošním roce jsme připraveni potěšit návštěvníky našeho stánku exkluzivními akcemi a slevami, které budou dostupné pouze na výstavě.Jsme přesvědčeni, že každý návštěvník najde v naší nabídce něco speciálního a jedinečného.

Sleva 35% na všechny produkty značky SPEKTR 4Blanc speciální sleva Sleva 20% na všechny produkty Moyra Sleva 15% na brusky Marathon

Nenechte si ujít šanci zakoupit skvělé produkty za konkurenční ceny a zúčastnit se zajímavé akce!

A při nákupu v našem e-eshopu nebo kamenné prodejně nad 1000 Kč, dostanete vstupenku jako dárek!

Připojte se k nám na letošní výstavě a dovolte nám, abychom se s vámi podělili o naši inspiraci, vášeň a produkty, na které jsme tak hrdí. Máme před sebou vzrušující cestu a nemůžeme se dočkat, až se o ni s vámi podělíme!