Zaregistrujte se a získejte 5% slevu na první nákup.

Technika rychlého zpracování kůžičky

Zpracování kůžičky

Technika rychlého zpracování kůžičky

Technika zpracování kůžičky, která ušetří čas a zabrání otřepům na rukou vašich klientů.

Ahoj! Jsme Nail MIX School a přesně víme, jak udělat dokonalou manikúru bez pořezání a přepilovaní! V oblasti krásy se zabýváme již více než 20 let a naše lektorka Světlana má více než 12 let zkušeností. Podívejte se na tento užitečný mistrovský kurz a po použití naší techniky nám pošlete snímky výsledků práce do instagramu @nailmix.praha.

1. Vezmeme pomerančovou tyčinku a přitlačíme ji k začátku kutikuly, poté ji plynulým pohybem zatlačíme dopředu a mírně otočíme podél osy o 45 stupňů. Tímto způsobem pokračujeme od jednoho sinusu do druhého, bez tlaku na nehtové lůžko.

2. Po otevření proximálního záhybu pomerančovým dřívkem, přistoupíme ke zpracování kůžičky pomocí frézy ve formě Plamínku s červeným zářezem:

Zapneme přístroj na REW 15000 ot./min. Vložíme špičku frézy do pravého sinusu a jemnými řezy vyčistíme pterigium pod proximálním záhybem. Chod frézy je lehký a beztížný, bez tlaku.

Práce s frézou Planímek

Poté, po zpracování jedné strany, se přesuneme do levého sinu a pokračujeme stejným způsobem. Sledujte, aby vaše pohyby frézou následovaly obvod kutikuly a nebyly hranaté.

Práce s frézou Plamínek RW FW

3. Po očištění pterigia a otevření kutikuly, provedeme seříznutí. K tomu vezmeme frézu ve formě Koule s červeným zářezem:

Frézu přiložíme na začátek sinusu pod úhlem, tak bude snazší vyhladit sinusovou zónu a snadněji zvednout kůžičku nahoru. Jemnými a plynulými pohyby zvedneme a sestřihneme kůžičku, přitom je důležitě pracovat bez tlaku na frézku. Poté se přesuneme do opačného sinu otočením prstu klienta a zopakujeme manipulace na druhé straně.

Práce s frézou Koule

Pokud chcete zlepšit kvalitu manikúry a naučit se správnému zpracování kůžičky, zveme vás na jednodenní kurz „Soak Off“, po kterém si uděláte manikúru bez pořezání a přepilovaní nehtové ploténky.

  • Dokážete pracovat se složitou kůžičkou
  • Zachcete se fotit manikúru s makro objektivem
  • Naučíte se rychle a bez šmouh pokrýt nehty gel lakem
  • Během kurzu budete pracovat na prémiových materiálech